KVKA 6 cm B poznámka Korunná Čakra Fialová Farba Quzrtz Matné Crystal Spevu misy

€24.10

Nový produkt

Skladom

Poznámka B Poznámka
Tón Číslo 10
Názov Značky KVKA
Priemer (cm) <20 cm
čakra korunná čakra
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu 6B
Hmotnosť (kg) 2.2
Materiál 99.998% kremeňa
Hudobné Poznámka B poznámka CrownChakra
Balenie Obsahuje 1pc crystal spevu misy ,1pc palička,1pc o-krúžok
farba PurpleColor
Aplikácia

Pls Poznámka

1.Pretože rôzne krajiny colnej pravidlo je iný.na Cutom Povinnosť Účtovať miestne Vlastné,predávajúci nemá zaväzujú, Cla, to sa hradí kupujúci. 2. Mohli by sme ponúknuť crystal spevu misy veľkosti od 6inch do 24 inch, a všetky tón C D E F G A B ,ak máte nejaké otázky,prosím, láskavo kontaktujte ma, rád by som citovať čo najskôr.

O Krištáľové Misy Spev

Kremeň spevu misy vyrába vysoko čistý kremeň, je vynikajúci nástroj. -Crystal spev misa je vyrobená z 99.998% čistého kryštálu - Krásne, Jasné, Hlboké, Úžasné a Bohaté Vibračné Rezonancie s výkonom meditácie. - Perfektný Darček Pre Meditáciu,Modlitbu,Jóga,Relax. - Crystal spevu misy sa vybrali po jednom, pred opustiť factory. môžeme zaručiť, že budete spokojní s našimi crystal spevu misy.

O Čakra

-Poznámka C:energie Muladhara nám umožňuje postroj odvaha, vynaliezavosť a bude žiť počas snaží krát. To nás spája s duchovnej energie našich predkov, ich problémy a svoje triumfy. -Poznámka D:druhá čakra je centrom pocit, emócie, radosť, zmyselnosť, intimita, a spojenie. -Poznámka E:dar táto čakra je snímanie vaše osobné moc, byť istí, zodpovedný a spoľahlivý. -Poznámka F:To je centrom svoje hlboké dlhopisy s inými ľuďmi, váš zmysel pre starostlivosť a súcit, vaše pocity self-láska, altruizmus, štedrosť, láskavosť a úctu. -Všimnite si, G:dar tento čakra prijíma svoju originalitu, vyjadriť svoj autentický hlas a rozprávanie svoju pravdu. -Poznámka:ilúzie a prístup k hlbšie pravdy - ak chcete vidieť, mimo mysle, za slová. -Poznámka B:nie je duševného poznania na úrovni siedma čakra, ale tam je pokoj, radosť a hlboký mier, o živote.

Ako Hrať

1.jeden by mal štrajk 3 stien misy , vo vzpriamenej polohe, 2.Použitie semiš útočník alebo gumová palička, jemne poklepte na misy a povrch blízkosti bytu hornom okraji。 3.potom "podľa zvuku okolo misy"s útočník alebo palička,zvýšenie trvanie poznámka: Metódy trením bodov má dopredu(v smere hodinových ručičiek) a reverse (proti smeru hodinových ručičiek),

čipky tiara, cristal spevu misy nastaviť, čakra kameň, spievať misy tibetské, veľké zvuk misy, novinka krištáľové misy, misa spievať, veľké krištáľové misy, 7 čakra, malý princ na narodeninovej party