Domácnosti Electrolyzer Test Elektrolýzu Vody Nástroje Vody Čistota Merača Úrovne PH Nástroj na Testovanie Kvality Vody Tester #10

€3.77

-8 %

€4.10

Nový produkt

Skladom

Názov Značky VAHIGCY
Číslo Modelu Testovací Nástroj Kvality Vody Tester
S Podsvietením Alebo Nie No
Typ Displeja Digitálne

Domácnosti Electrolyzer Test Elektrolýzu Vody Nástroje Vody Čistota Merača Úrovne PH Nástroj na Testovanie Kvality Vody Tester #10

Popis Výrobku:

Prístroj sa skladá z elektrolytické tyč s kladné a záporné elektródy (jeden je železná tyč a druhý je hliníková tyč), dve elektródy predstavil ako elektrické polia. Po elektrolýza, pozitívne Fe3+ ióny sú rozpustené v rámci akcie elektrického prúdu. Budú kombinovať s záporné ióny OH - vo vode forme Fe (OH) 3 častice, ktoré sú nerozpustné vo vode. Tieto častice majú silné zrážanie a adsorpcia činnosť koloidné častice vo vode, a tak tvoria proces adsorpcie a koagulácia organických alebo anorganických látok vo vode.

V rovnakom čase, v dôsledku pôsobenia elektrického prúdu, pôvodný rozpustené kovové častice, ako napríklad mangán, draslík, kobalt a tak ďalej, sú znížené von a postupne agregovanej forme kovu zoskupení, čo má za následok farba oddelenie rôznych kovových iónov.

Po elektrolýza, rôzne farby vody ukazujú rôzne nečistoty vo vode.

Vody elektrolýza prístroje:

Žltá: rozpustený kyseliny, zlúčeniny kremíka, organické minerály, molybdénu, kremíka, fluorid, a iné organické veciach.

Zelená: arzénu, ortuti, olova, medi a sodíka.

Modrá: baktérie, vírusy, karcinogény, organofosforových, atď. (hnojivá, detergenty a pesticídov)

Červená: žehlička, hrdza a baktérie

Biela: olovo, zinok, ortuť, anorganické soli zablokovať.

Black: ťažké kovy (zinok, olovo, meď, chróm, mangán, kadmium)

Informácie O Produkte:

Materiál: ABS+ hliník, železo

Veľkosť(Cca.): dĺžka tela: 10.7*9.7*2.6 cm/4.21*3.82*1.02 v, napájací kábel, dĺžka: 80 cm/31.50 v, žehlička bar dĺžka: 7 cm/2.8 cm(2.76*1.10 v)

Merací rozsah: 50-200 mg/L.

Menovité napätie: 220V/50Hz

Použitie: domácnosti pitnou vodou, voda, čistička detekcie.

Použitie metódy:

1.Pripraviť sa na testovanie vody-take dve biele okuliare s kapacitou 100-150 ml, jeden pre vodu z vodovodu, druhý pre RO vody, a dať ich na stôl.

2. Pripravte sa na kontrolu - dať electrolyzer na sklo a kábel na 220 volt napájania.

3. Test - spustiť test vypínač tlačidlo na elektrolytickej bunke na NA (otvoriť) polohe. Obvyklé kontroly čas je 30 sekúnd. Na konci, prepínač power prepnite do polohy VYPNUTÉ (off), a nakoniec sa electrolyzer.

Balenie zoznam:

1* electrolyzer tela

2* hliníková tyč

2* železný prút

Upozornenie:

1. Po napájanie je zapnuté, ruky by nemali byť držané na elektródy; prsty by nemali byť uvedené do skúšobnej vody; deti by nemali byť povolené hrať s elektrolytom.

2. Suchú handričku sa používa na suché elektródy po electrolyser používa, a voda na železnú tyč je zotretie s spinning handričkou a vedené správne.

electrolyzer vodíka, ph pro vodomeru, ph test, platinové elektródy elektrolýza, nárazník vivo, pero ph meter vody, 71a, ph, elektrolýza vody deti, elektrolýza elektródy grafit