Elektrické Vzduchu Nafukovacím 130W Prenosné Rýchly-Vyplniť Bazén Vzduchové Čerpadlo Kompresor s Tryska pre Domáce Čln

€10.26

-8 %

€11.27

Nový produkt

Skladom

Dĺžka as shown
Vonkajšie Aktivity Drifting
Trup Materiál PVC
Kapacita (Osoba) 1-2
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu Elektrické Čerpadlo Vzduch
Certifikácia ŽIADNE

Elektrické Vzduchu Nafukovacím 130W Prenosné Rýchly-Vyplniť Bazén Vzduchové Čerpadlo Kompresor s Tryska pre Domáce Čln

Pripojte Typ: EU Plug,to sa vzťahuje na Indonézia, Nemecko, Francúzsko, Španielsko, Taliansko a pod./UK, zapojte sa vzťahuje na Malajzia, Spojené Kráľ a pod./NÁS Zástrčku,platí, Kanada, India, Japonsko, Mexiko, Thajsko, Taiwan, Spojené Štáty, na Filipínach a tak ďalej.

Rýchle Vzduchu plnenie ,toto prenosné elektrické čerpadlo vzduch pracuje rýchlo naplniť vaše vzduchovom vankúši v najkratšom možnom čase.

Každý elektrické čerpadlo vzduch prísť s 3 tryskami rôznej veľkosti, veľkosti S tryska vhodná pre malé nafukovacie výrobky, akými sú plávanie krúžok, atď., v M veľkosť trysky vhodné pre Jóga lopta, atď., L veľkosť trysky vhodné pre nafukovacie vzduchu matrace a iné niektoré veľké nafukovacie výrobky.

Vysoký tlak, je 0,6 psi.

Elektrické čerpadlo vzduch je malý, ideálny pre vnútorné a vonkajšie použitie. Nie len to, ušetriť skladovací priestor, ale tiež môže byť ľahko vziať kdekoľvek.

Elektrické čerpadlo vzduch je určený pre rýchle nafúknutie a defláciu v málo času, ideálny pre väčšinu inflatables potrebujete nafúknuť alebo defláciu.

Napätie: 220V

Objem vzduchu: 420 L/min

Príkon: 130W

Tlak vzduchu: 0.6 PSI

Farba:Čierna

Materiál:plast

Veľkosť: 9.5x9.5 CM

Napájací kábel dĺžka: 1,8 m

Obsah Balenia:

1x Elektrické čerpadlo vzduch

3x Trysky

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

loď čerpadlo pre pvc, loď pvc, loď inflat, loď čerpadla, plachetnica príslušenstvo sledovania, bravo čerpadlo vzduch, kompresor pre postrekovač, loď elektrické čerpadlo pre pvc, 220v kompresor, nafta čerpadlo bravo