Token (DVD a Trik) podľa SansMinds Creative Lab / close-up ulici karty magický trik / veľkoobchod

€7.59

Nový produkt

Skladom

Druh Pestrá Prop
Upozornenie vrátane Trik
Je Návod Súčasťou Áno
Výkon Formulár Close-up Magic
Veľkosť One Size
Vekové Rozpätie Grownups
Názov Značky Hexahedron Magic
Funkcie Ľahké Robiť
Pohlavie Unisex
Číslo Modelu vrátane Trik
Materiál Kov

Teraz 3ks pre 10%zľava

Popis:

"Román a roztomilý nápad a ak okamihu vzniká by pekné, len malý vplyv." -Pavol Romhany, *Recenzie Zmiznúť Časopisu Magic nie je len o tom, čo si diváci mohli vidieť, je to aj o tom, čo môžu cítiť.

Predstavte si, že slamy magicky zložiť sám kúsok po kúsku do origami srdce. Váš divák môže vidieť zblízka a oni si udržať ho na konci.

Na SansMinds Creative Lab team vám prináša "Token." Rutinné bol testovaný na uliciach Vancouver, Kanada (pravdepodobne najviac rôznorodé davu vo svete). Bolo preukázané, že byť perfektné rutinné dotknúť nikoho to srdce.

*Trik Zahrnuté

*Dva manipulácia: Vypožičané Slamy & Pripravené Slamy

*TV práva, ktoré nie sú zahrnuté pri nákupe. Prosím, kontaktujte SansMinds pre TELEVÍZNYCH práv.

Poštovné A Balné:

Objednávky sú zvyčajne dodávaný do 1-7 pracovných dní po potvrdení platby cez Čína Príspevok Letecky . To bude trvať asi 10-60 dni, aby sa dospelo v závislosti od vašej polohy. Skutočná doba prepravy sa môžu líšiť, a je najlepšie odhadnúť, ale nie sú zaručené. Ak sa nemôžete dostať príspevok po uplynutí 30 dní odo dňa, kedy nám poslali na vás , kontaktujte nás prosím priamo . My by sme sa s vami, aby ste ho vyriešili. Prosím, dôverujte nám, budeme poskytovať najlepšie služby s úprimný postoj. Kupujúci je potrebné venovať S&H opäť na reshipping položky (okrem zlej kupujúci adresa je napísali o nás) Jemné Pripomenutie: Prosím, nezabudnite na nás nechať POZITÍVNU spätnú VÄZBU A VŠETKÝCH PÄŤ HVIEZDIČKOVÝ SADZBY, ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami. A sme radi, že nechať pozitívnu spätnú väzbu príliš! Avšak kedykoľvek, ak nie ste spokojní so svojím nákupom, neváhajte a kontaktujte nás cez TradeManager správy a budeme reagovať na vaše problémy čo najskôr! Pozitívne Ohlasy a Všetkých Päť Hviezdičkový za sekundu, sú pre nás veľmi dôležité, prosím, venujte zvýšenú úvahy pred odchodom nám neutrálne alebo negatívne ohlasy. Vždy môžeme usadiť žiadny problém priateľským spôsobom, súkromne. Ďakujeme, že ste!!!

magic, dvd magic, magický trik, čarovný kľúč, dvd magický trik, počítadlo kocky, magic the gathering plagát, magický trik sansmind, 1 kocky, magic mtg