Najnovšie 12V Vysoké Napätie Žiarovky Filter Napájanie Dosky pre rúrku amp / Pre-amp / Zosilňovač Doprava Zadarmo

€10.25

-10 %

€11.39

Nový produkt

Skladom

Package No
Číslo Modelu Žiarovky Filter Napájanie Dosky
Názov Značky Olivový List
Maximálny Výkon Na Kanál BEZ NAPÁJANIA

V novej verzii je aktualizovaný na modrej tin á PCB, Kórea SAMWHA pôvodné vysoké napätie filtračného kondenzátora. Tento kit je súprava 7812 paralelne, maximálne 2A výstupná kapacita môže byť výstup na 12V žiarovky

Skupina vysoké napätie výstup, nastaviteľné výstupné napätie, 100-380V

Jeden Prívod 12V Žiarovky Výstupného Napätia 12V (Max 2A)

Vysoký tlak 100-380V (maximálne 0.3 A)

Štandardný regulátor je 4 75V a 2 7812.

Pomocou 7812 regulovaný výstup 12V, to má jednoduchý a spoľahlivý okruhu, a 2 paralely možno ľahko získať veľký prúd, ktorý je vhodný pre takmer všetky elektronické tube pre-fázach.

Vysoké napätie časť sa skladá z field effect tranzistor a regulátora napätia trubice, a veľké-capacitance RC filtra štruktúry sa používa na zvýšenie napätie a výstup je viac stabilný. Na Zener trubice používa NA originál 1W regulátor.

1: pomocou 2 originálne filtračné kondenzátory, dedikovaný zosilňovač zvuku patrí do Európskej zvuk.

2: Vlákna Filtrácie Pomocou Sanya profesionálne napájanie kondenzátor, filter, množstvo malých-vypínacia kapacita vnútorného odporu je nižšia.

3: použiť pole-tranzistory v kombinácii s regulátorom, účinok je lepší ako všeobecné regulátor.

4: Použitie zosilňovača na nápravu a most most, aby trubice zvuk viac vynikajúci!

5: pôvodný vstupné svorky KEFA sa používajú pre vstup a výstup, a spoľahlivosť je dobré! (Modrá Philips používa teardown kondenzátor!)

Existuje vysoké napätie časti na palube, napätie je vyššie ako bezpečné napätie 36V, takže treba dávať pozor na správnosť inštalácie! Zabráňte deťom v blíži!

v trubice zosilňovač, headphon zosilňovaču, amp trubice, phono, malé trubičky, predzosilňovač, trubice zosilňovač predaj, zosilňovač trubice el 34, 300b, zosilňovač audio, riaa trubice