2 m/množstvo 5# Nylon Zips HOBBY Ručné Tašky Stan Batoh bytový Textil Zipsy Príslušenstvo

€7.27

Nový produkt

Skladom

Typ Produktu Zipsy
Zips Typ Open-End
Použitie Tašky
Funkcia Eco-Priateľský
Názov Značky Shawnmanor
Číslo Modelu 2-017
Materiál Kov

farba:ako na obrázku zobraziť

veľkosť:5#

Dĺžka :2meters

pošleme 1 na zips, sťahovák na jeden meter,čo znamená, pošleme vám 5 zipsy v veľa,ale takéto zariadenie by malo byť nainštalované sami.( Poznámka: daného tónu je určená v závislosti od dodávateľa dávky, vzťahuje aj na prijatie skutočného produktu. )

Farba Nesúlad Rozdiely vo farbe, môže byť príčinou niektorých iných dôvodov, ako je napríklad farba odraz v monitor,osvetlenie,pozadie, atď ,Avšak ak si myslíte, že položka prijaté v nesprávnej farby, prosím, kontaktujte nás. Poštovné 1,sme loď, na všetky naše položky po celom svete v priebehu 6 dní. 2,Prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa, je správne, keď urobíte objednávku. Nie sme responsable pre dodanie poruchy z dôvodu nesprávnej adresy môžete nechať na nás pri objednávaní. Dlhodobé Služby 1. Všetky poškodené alebo chýbajúce položky. Obráťte sa na nás so 7 dní na výmenu alebo vrátenie peňazí, Prosím neotvárajte spor bez komunikácie 2. Použité položky alebo umelých poškodenia, nie je prijatý. 3. Prosím, majte na položku v pôvodnom stave a take fotky ako dôkaz pre vrátenie 4. Ak sa potrebujete vrátiť, alebo vrátenie peňazí, prosím, kontaktujte nás na prerokovanie najlepšie riešenie na váš problém prvý pred odoslaním vráteného tovaru. 5. Poštovné poplatky za vrátenie tovaru(či už na vrátenie peňazí alebo exchage) sú kupujúceho zodpovednosti. 6. Náhrada bude expedovaný po obdržaní vrátenej položky. Spätná väzba 1. Spokojnosť zákazníkov je pre nás veľmi dôležité. Ak ste spokojní s našimi výrobkami a Celému servisu, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. 2. Ak nie je žiadny problém s nákupom. Kontaktujte nás prosím najprv pred odchodom neutrálne alebo negatívne spätné väzby. Budeme sa snažiť v našich silách, aby to riešili. Vďaka za vaše porozumenie.

ZIP, čistý umývanie, taška mydla, držiak, 5 ykk zips, koniec otvorte zips, vodotesný zips, kovový ykk zips, 5 zips, YKK, jazdec zips