Opláštenie Prepnite položku WiFi diaľkové Ovládanie prostredníctvom APLIKÁCIE alebo Hlasovým ovládaním, podľa Alexa Domovská stránka Google Smart Home Pre garážovanie Motorových roliet

€14.00

-26 %

€18.92

Nový produkt

Skladom

Číslo Modelu Wifi opony prepínač
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
Plug 2 US/AU štandard
Materiál Ohňovzdorný ABS,tvrdené sklo
Vstupné napätie 100-240V 50/60Hz
Plug 1 EU/UK Štandard
Moc 100-250V AC
Štát Montáž Ready-to-Go
Položka Farba biela/čierna
Funkcie Slot
wirestandardby moc <=0,5 W
Gyro ŽIADNE
Podporované OS Android a IOS
Ovládanie Kanálov 2 Kanálov
Vhodné pre Uzávierky/Záves pre electr/garážové brány
Názov Značky shandaddy
Max Rýchlosť ŽIADNE
Rozsahu 1

Pred zakúpením pls prečítajte si: prepnúť predvolený čas závodu je 5 sekúnd. Pre prevádzkový spínač dokonale ,prosím, nastaviť čas závodu podľa uzávierky dĺžka tratí veľkosť.Presné nastavenie času tiež užitočné pre presné percento Otvoriť/Zatvoriť progress bar&hlasové ovládanie Prvý zatvorte, prosím, záves plne ,dotknite sa prepnúť PAUZA, kým červená led hore a bliká,potom stlačte tlačidlo Otvoriť, Dotknite sa Otvoriť alebo Zavrieť, keď clona otvorená úplne ,Prepnite sa zaznamenáva čas závodu. Po tom, ako nastaviť čas ,sa V prípade, že tam bol žiadny manuál POZASTAVIŤ,vypínač stop sa automaticky, keď uzávierky otvoriť/zatvoriť plne

ak nie je možné nastaviť ewelink účet, pls používať vaše telefónne číslo regist, nie e-mailovú adresu. pls poznamenal.

Funkcie:

Pracuje pre Elektrické Rolety

WiFi opony Prepínač môže pracovať s Smart záclony, elektrické dvere a iné zariadenia. Zatvorenie závesu prostredníctvom telefónu alebo Alexa Echo ovládanie hlasom v noci a otváracie to na ráno na vaše teplej postele.

Alebo otvorte smart garážové dvere na aute, s vaším mobilným telefónom, nie je potrebné dostať z auta a stlačte spínač, riadiť auto priamo do garáže.

Safe Touch Ovládania Spínača

Tento dotyk opony prepínač podporuje maximálny výkon 2200W, že môže pracovať s väčšinou Smart záclony pomocou diaľkového ovládania. Ohňovzdorné ABS materiál, trezor na vysokej powerul spotrebiče domáce použitie. Napätie: AC 100-250V napätie.

APLIKÁCIU Diaľkové Ovládanie

Užívateľ môže použiť smartphone na diaľku otvoriť/zatvoriť záves alebo elektrické dvere, kedykoľvek a kdekoľvek prostredníctvom APLIKÁCIE tak dlho, ako iOS/Android telefón 3G/4G/WIFI siete, vychutnajte si pohodlie inteligentný život! Aplikácia: eWeLink.

Kompatibilné s Amazon Alexa / Domovská stránka Google

Užívateľ môže ovládať tento Záves Motora Prepnite cez hlas cez Alexa / Google prístroj zapnúť/vypnúť opony. Jednoduché ovládanie, inteligentný život!

Načasovanie Plány

Podpora max 8 umožniť jednotný/opakovanie/časovač časovanie plány jednotlivých zariadení. Prednastavené merače môžu pracovať aj sieť je nedostupná, ale zariadenie sa musí zachovať právomoc na.

Poznámka:

Naskenujte kód QR na QR kód karty ak chcete stiahnuť APLIKÁCIU a prečítajte si používateľskú príručku.

Tento Wi-Fi, dotykového spínača je potrebné pripojiť k nulovej čiare.

Špecifikácia:

Typ: Wifi Opony Prepínač (EÚ/VB,USA/AUPlug)

Materiál: Spomaľovač Horenia, ABS,tvrdené sklo

Množstvo: 1 ks

Položka Farba: Biela/Čierna

Napájanie: 100-250V AC

Menovitý Príkon: 2200W

Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz

Konektor: EU/UK štandard, USA/AU štandard.

OS Podporované operačné systémy Android a iOS

APLIKÁCIE na Stiahnutie: eWeLink

Bezdrôtové pripojenie príkon: pod obrázok

Čistá Hmotnosť: 145 g/5.1 oz

Package:

1*Smart Wifi Prepínač

1*Balenie Box

smart switch pre uzávierky, diaľkové ovládanie pre zamknutom, opona auta, jeden roll garážové brány, smart switch stenu, rolety garáž elektrické, rolety bezdrôtové, ovládanie rolety, mi led smart žiarovky domovská stránka google, aqara č.