1,5 L Automatické Pet Mačka Studne Ultra-Tichý Psa Pitnej Fontány Napájačiek Feeder Pet Nápojové Fontány Dávkovač

€7.24

-15 %

€8.52

Nový produkt

Skladom

S Dávkovač Vody Áno
Pôvod CH(Pôvodu)
Konektor Typu US
Max. Výstup 100g
Nastavenie Času No
Je To Inteligentné Zariadenie Áno
Materiál Plastové
Min Výstup 50g
Zdroj Napájania POPLATOK
LCD Displej No

Jiangsu Samotnému Shen Plastové Industry Co., S.r.o. nachádza sa v Yangzhou, staroveké mesto s tisícročnou civilizácie. Pôdy a Vody Železničná Letecká doprava je rozvinutá. Od založenia spoločnosti, bol spáchaný na výskum a vývoj, konštrukcia a výroba, výroba a predaj pet produktov. Výrobky sú založené na inovácie a tvár celého sveta. V súčasnosti je v spoločnosti dvoch značiek hlavne prevádzkovať päť série: Pet Misy série, pitie hlavu series; Hračka series; Špirála/kefa series; Rukavice kefa série. Produkt je jednoduché a jasné, modelovanie, hladké línie a zmysel časy. Na základe zásadou "poctivosť prvý, zabezpečenie kvality a spoločný vývoj spoločnosť sa snaží vpred a snaží vpred", úprimne pozýva obchodníci a agenti v mestách po celej krajine, aby spolupracovali a spoločne otvoriť dvere bohatstva. Vitajte opýtať!

1. Pre kvalitu výrobku problémov kontaktujte, prosím, zákaznícky servis, a to do 7 dní. Žiadne náhrady alebo výmeny budú vykonané po tomto čase.

2. Do 7 dní po prevzatí tovaru, predávajúci znáša round-trip nákladnej pre problémy s kvalitou, a kupujúci znáša round-trip nákladnej pre non-problémy s kvalitou.

3. Kupujúci, ktorí vrátiť alebo vymeniť tovar s kvalitu problémy by mali platiť nákladné vopred. Prosím, skúste svoje najlepšie zvoliť najúspornejší odkaz a odmietnuť prevzatie tovaru.

4. Vrátenie a výmena tovaru by si mali zachovať pôvodný vzhľad tovaru dostanete (odmietnutie, ktoré ovplyvňuje vedľajšiu)

5. V prípade, ak tovar umelo poškodených, zničených alebo opraviť bez súhlasu, nebudú vrátené alebo vymenený.

mačka prameň vody, misa mačka, cat hračka, gato, pes vody, led mačka fontány, x pes zásobník vody, pes petkit, veľké pet fontány, automatu mačka feeder