Pôvodný Xiao Guildford Osviežovač Vzduchu Auto Držiteľ Citrón Orange Aromatických Šatník Aromaterapia Pre Auto Čistička Vzduchu

€7.84

-27 %

€10.75

Nový produkt

Skladom

Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Šírka 3
Položka Druh Osviežovač Vzduchu
Položka Výška 2
Druh Materiálu Plastové+Zliatiny
Špeciálne Funkcie zlepšiť prostredie interiéru vášho auta
Tvar Kvapalina
Položka Hmotnosť 0.1
Položka Dĺžka 10
Druh Aróma difuzér,
Názov Modelu Aróma difuzér,

Veľkosť produktu:8.3*1.4*1.4 cm

Výrobok balenie:box

Veľkosť balenia:10*3*2cm

Produkt materiál:hliníková zliatina + pieskované anóda

Funkcie:

1. Prírodné rastlinné výťažky môžu byť použité pre tehotné ženy a dieťa, mini kompaktná | koncentrácia kontrolovateľné | kov hliník | jednoduchá inštalácia.

2. Esenciálny olej, pevné aróma vnútorné jadro, vysoká účinnosť rozkladu zápach, svieža a elegantná vôňa, zlepšiť prostredie interiéru vášho auta, a interiér priestor pohodlnejšie.

3. Pevné aromaterapia stick s trezor rastlinného extraktu a profesionálne podiel, žiaden alkohol a prísady, bezpečné a zdravé, prírodné a prirodzené skúsenosti.

4. Pred regulátor môže vypnúť a zapnúť arómu a vôňu, a môžete tiež upraviť chuť a volatilization rýchlosť.

5. Menej ako 9 cm na dĺžku, neblokuje výstup vzduchu, nemá vplyv klimatizácia práce, a neblokuje priamka, nech ste zabudli svoju existenciu.

6. Mäkké silikónové klip je stabilný, pevný, ale nie je na škodu výstup vzduchu, jednoduchá inštalácia, vhodná pre akýkoľvek model odvzdušňovací, 360 stupeň multi-uhol použitie.

7. Vymeniteľné dizajn môže nahradiť aromaterapia core. Je ľahko rozobrať a nainštalovať. Je možné zmeniť arómu stick podľa nálady a času, a vybrať rôzne vône kedykoľvek a kdekoľvek.

mi miestnosti osviežovač, xiao mijia čistička vzduchu, sr2ez, xiao mijia 2s čistička vzduchu, úradný xiao, zvlhčovač xiao difúzor, pre cvičenie doplnky práce, profesionálne auto osviežovač, vzduch osviežiť auto, humidify vzduchu xiao