EZVIZ C6N Pan/Tilt Bezpečnostná Kamera 1080p s Cloud Storage Krytý Dome Inteligentný IR Nočné Videnie Detekcia Pohybu Auto Tracking

€40.18

-15 %

€47.28

Nový produkt

Skladom

Podporované Operačné Systémy Windows 10
Názov Značky Ezviz
Sieťové Rozhranie WLAN
Zdroj Napájania Normálna
High Definition 1080P(Full-HD)
Objektívu (mm) 4 mm
Megapixelov 2MP
Technológia Pan Tilt Zoom
Špeciálne Funkcie Vodotesný / Odolný Proti Poveternostným Vplyvom
Uhol Pohľadu 360°
Štýl Dome Kamera
Podporované Mobilné Systémy ios
Alarm Akcia Miestne Alarm
Číslo Modelu CS-C6N-A0-1C2WFR
Pripojenie Wifi
Druh IP Kamery
Senzor CMOS
Inštalácia Normálna
farba Biela

C6N

Smart nočné videnie s Inteligentný IR.

S Inteligentný IR, intenzita infračervené Led diódy automaticky upraví tak, aby sa zabránilo cez expozície v noci videnie režime, takže dostanete viac informácií o objekte alebo osoby zachytené na noc.

Nula slepej škvrny.

Dozerajú na každom rohu len s jedným C6N.Jej expanzívna 360 stupňov zorné pole ensuresfull pokrytie, tak si nenechajte ujsť vec.

Smart Wi-Fi Pan & Tilt Fotoaparátu.

Na C6N z EZVIZ vybavený Smart IČ funkciu, ktorá využíva pokročilé infračervené (IR) osvetlenie zachytiť viac detailov v šere. S jeho 360-stupeň zorné pole a inteligentné sledovanie funkcie, nebudete musieť starať o chýbajúce veci.

Inteligentné sledovanie.

Keď zistí, pohybujúci sa objekt, C6N je dosť chytrý, aby automaticky sledovať jeho pohyb, zatiaľ čo s upozornením, s snímky v reálnom čase.

Komunikácia kedykoľvek.

Hovoriť na svojich blízkych a odradiť nevítanými cudzincami – všetko pomocou C6N je obojsmerné komunikačné funkcie. Pomocou EZVIZ App na vašom mobilnom zariadení, môžete ľahko a pohodlne vychutnať komunikácie všade, kde by ste mohli byť.

Chráni vaše súkromie.

Chcú trochu viac súkromia? S jedným ťuknite na EZVIZ App na vašom mobilnom zariadení, môžete zapnúť C6N režimom spánku, ktorá vám súkromie, keď ju budete potrebovať.

Viac Úložných Riešení.

Ukladať nahrávky s flexibilné a zabezpečené riešenia. Na C6N prichádza s vstavaný slot pre MicroSD karty, ktoré môžu uchovávať až 256 GB zaznamenané zábery. Môžete tiež ukladať obrázky na EZVIZ Cloud* ďalšie back-up.

Bezpečnosť na dosah ruky.

S EZVIZ App, môžete zachytiť, uloženie, ochranu a zdieľať to, čo je cenné. EZVIZ app rozhranie obrázky sú len pre ilustračné účely.

Funkcie C6N

aiwit fotoaparát, 1080p miniatúrnych ip kamery, gitzo pan tilt hlavu, fotoaparát ezviz, fotoaparát b ez p e, azishn fotoaparát, auto motion tracking ptz kamery, ptz, ai, lacné pomalý pohyb kamery