Padajúce veža s phantom "Bam Boom", doskové hry desiate Kráľovstvo 01741дк

€6.98

Nový produkt

Skladom

Názov Značky ŽIADNE

Padajúce Veža "Bam Boom", Hra pre zábavu spoločnosti, v ktorej okrem budovania veža je pridaný nový prvok-phantom. Na každej tretej bar tam je veselá úlohy, ktoré má plniť, aby, že,, kto dostane prvok z veže.

Hra obsahuje špeciálny roh. S jeho pomocou sme sa musí zbierať veže. Tam bude 8 riadkov tri brusochka vo veži. V susedných radoch brusochki zároveň musí ležať spolu. Potom budete musieť otočiť veža a položil ju na stôl. Na rohu nenechá veža posýpkou alebo zmeniť tvar. Môžete odstrániť rohu a spustite prehrávanie.

Pravidlá hráči môžu inštalovať samostatne, ale tradične vytiahnite bary zasa, a s jednou rukou. Tieto lišty sú stanovené z vyššie tí, ktorí vytiahli ich paralelne vedľa seba v rade a jeden dolnom rade. Tam nemusí byť tri v rade, ale dve, alebo dokonca jeden bar. Prehrá ten, kto zničí veže.

Zábava sa pridať prítomnosť úlohy na Brooks. Tu mnohí budú musieť vybrať-buď sa stať dve minúty hlad муравьедом, alebo vytiahnuť inú, viac "ťažké" bar.

Úlohy (Phantom) sú aplikované na tyče so špeciálnou farbou, č filmov, ktorý chcete vložiť, otvorte okno a hrať. Farba je bezpečné, odolné a opotrebovaniu.

Súprava obsahuje:

54 drevený bar

Kútik

Používateľská Príručka

Sledujte video recenziu Hry "bam boom Veža" s Phantom

audi bam, cupra r, shocker, audi a3 hadice, leon cupra, apx, pepřový sprej, baby tv, audi tt príjem, 4 prime