Najmenší Šikovný Vzduchu Pás Sander Súprava S 10 mm Široký Pás Vhodný Pre Prácu V Úzkych Priestoroch A Zapustené Rohy

€28.78

-29 %

€41.11

Nový produkt

Skladom

Typ Plechové Nástroje Plechové Nástroje Sada
Plech Nástroj Štandardky 7
farba STRIEBRO

Popis:

Najmenší šikovný vzduchu pás sander s 10 mm široký pás. Páčka plynu pre predstavovať ovládanie, jednoduchú výmenu pásu. Vhodný pre prácu v úzkych priestoroch a zapustené rohy. Pomôže vám urobiť jemné brúsenie pracovných miest, ako je drevo-práca, nábytok-leštenie, plastu, hliníka, kovu, leštenie a dokonca aj malé bodové pieskovacie práce ako trim, krivky a iné ťažké-na dosiahnutie miesta pre spoločné pieskovacie stroje. S celkom 3ks pásov zrnitosti pre nahradenie, ekonomické a praktické.

Vlastnosti: Ergonomické Rukoväte: Kovová konštrukcia, pevný a trvanlivý; ergonomická rukoväť dizajn, pohodlné uchopenie pocit. Spodnej vodiacej Koľajnice/Predný Blatník: Môžu vzťahovať sily pri brúsení a pás sa neodchyľuje od brúsenia rám počas otáčania, piesok pás nie je ľahké shift. Trigger-typ Prepínač/Knurling Rukoväť: Kovové spúšť typ prepínač dizajn, dlhú dobu používania bez únavy; Knurling rukoväť, anti-potenie a anti-šmyk, viac bezpečnejšie používať. Nastavenie rýchlosti Adaptér/Zadné Výfukové: Jednoduché použitie a pohodlné regulácie otáčok, zadné výfuky, ochrany životného prostredia. Pohodlné Vysúvacie Tlačidlo: Používa sa pre zmenu brúsny pás, stačí stlačiť hlavu pevne zatiahnuť sprievodca a stlačte vysúvacie tlačidlo, odrazu na napnutie pásu. Kompaktné rozmery, vysoká stabilita, nízke vibrácie a nízku spotrebu energie.

Špecifikácie:

Materiál: Kov

Farba: Strieborná + Čierna

Rýchlosť: 16000RPM

Spotreba vzduchu: 130L/Min

Pracovný Tlak: 6.3 kg

Vstup vzduchu Závit: 1/4 cm

Pás rozmery(W*L): 10 * 330 mm/0.4 * 13.0 palec

Celkový objem(L*W*H): 280 * 50 * 82cm/11.0 * 2.0 * 3.2 palec

Hmotnosť balenia: cca.974g

Aplikácia: Pneumatické pás sander je široko používaný na všetky druhy spotrebného tovaru povrch brúsenie, ktoré robia z kovov,neželezných kovov a non kovu.Vhodný najmä pre mechanické výroba, železiarske nástroje, die-odlievanie častí, denne hardvérové nástroje, nástroje a iné priemyselné odvetvia na poľskej lietania okraj.

Zoznam Balíkov:

1 * Vetracie Pás Sander

3 * Zrnitosti Pásy(celkom)

1 * Japonský Nastavenie Rýchlosti Adaptér

1 * Japonský Adaptér

1 * Kľúč

Balenie zoznam

1 * Vetracie Pás Sander

3 * Zrnitosti Pásy(celkom)

1 * Japonský Nastavenie Rýchlosti Adaptér

1 * Japonský Adaptér

1 * Kľúč

malé široký pás sander, veľké pás sander, orbit sander, kovové široký pás sander, sander, pneumatické sander, excentrický sander, pás brúska, pás brúska stroj, sander trojuholník