56 Vlastné logo, etikety / značky, etikety, Botanická Veniec Štítky, Vlastné Oblečenie, Štítky,Menovky

€12.65

Nový produkt

Skladom

Materiál Handričku
Technics TLAČENÉ
Typ Produktu Odev Labels
Použitie Odev
Číslo Modelu FB
Pôvod CN(Pôvodu)
Funkcia Eco-Priateľský
Typ Menovky Starostlivosť Lables

♥♥♥♥♥♥Železa Alebo Sew-vo vlastné oblečenie názov nálepky, vytlačené na bielom organickej bavlny♥♥♥♥♥♥

♥NA OBJEDNÁVKU: 1. Vyberte písmo (hlavná fotka ukazuje písmo alebo poslednej foto) . nechajte názov iné písmo v "Cieľom Správy", ak chcete.

2. Nechajte text a písmo chcete vytlačené v časti "Poznámky" v sekcii pri pokladni.

Môžeme tlačiť vaše logo, umelecké diela, alebo vlastný text. Ak máte obrázok, môžete ju pripojiť k diskusii; jpg a png sú všetky v poriadku - aspoň 300 dpi (väčšie je v poriadku, budeme veľkosť it).

Počet štítkov na liste závisí na veľkosti skončil štítku; tie, v hlavnej fotografii sú 1.5" x 1.25" a tam sú 56 na list. Môžeme vytlačiť na akejkoľvek veľkosti sa vám páči; pošlite mi chatovej diskusii ak sa chcete zistiť, koľko štítkov bude tlačiť na plechu na požadovanú veľkosť.

Ak by ste chceli, veľkosť alebo množstvo menovku, ktorá nie je zobrazená, len mi poslať konverzácie alebo vyžiadanie pre vlastné poradie.Som tiež, aby úplne štítky, logo, etikety, a textílie starostlivosti a obsah etikety.

♥jednoduché ručné oblečenie štítky:

Tieto osobné meno značky, ktoré sú vytlačené v čiernej farby na 100% organickej bavlny. Sú mäkké a pružný, ale celkom robustné; nebude slabnúť alebo fray ďaleko (hoci robia fuzz na okrajoch) a môže byť stroj umyté a vysušené. Etikety sú skvelé pre školy a letný tábor, a ako prírodná alternatíva k poškriabaný polyesterové štítky.

Pretože etikety sú vyrobené bez chemikálie a o vysokej kvalite 100% organickej bavlny, sú CPSIA vyhovujúce a ideálne pre detské oblečenie.

Tieto značky iba rez väčšina z nich; môžete nakrájať s veľmi ostrými nožnicami alebo s rotačné frézy.

Ak potrebujete všetky rez, dajte mi, prosím dialóg, budem sledovať vašu požiadavku na dokončenie.

♥(Žehlička Na) POKYNY:

Tieto štítky sú super jednoduché použitie, stačí odstrániť podkladového papiera, držať sa svojho produktu, a stlačte tlačidlo s horúcou žehlička na . Sú to stroj umývateľný a nebude slabnúť alebo fray.

♥{Vám Lin}♥ Prosím, kontaktujte ma, ak máte nejaké otázky

vlastné obliekať labels, osobné vlastnou značkou, private label šaty, štítok kožené, logo značky, odev štítok, logo, handričkou logo, zapojenie značky, ID tag