700/800/900 mm Myši, Podložky Extra Veľké Mladé Dievča Srdce Herné protišmyková Podložka Periférnych zariadení Počítača Úrad Myši, Klávesnice

€7.76

Nový produkt

Skladom

Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Gumené
Názov Značky Lopinkaer

Popis Výrobku:

Funkcie:

*Odolné Šité Okraje : Táto podložka pod myš má jemné hrany, ktoré môžu zabrániť nosenie. Zabezpečiť dlhodobé používanie bez deformácie a degumming.

*Hladký Povrch : štruktúra je hustejšie. Myš môže byť rýchlo presúvať a presne umiestnené tak, aby sa zabezpečilo plynulejšie ovládanie myšou . Ideálny pre váš notebook, počítač a PC.

*Protišmykové gumené base : Hustá tieňovanie a anti-slip prírodného kaučuku base môže pevne uchopiť ploche. Premium mäkkého materiálu pre vaše pohodlie a myš-ovládanie.

*Umývateľný Dizajn a Fade Zabrániť : Táto myš podložka je vyrobená z ktorých má veľký zamykanie-farebný efekt. Kvapalina škvrny môžu byť vyčistené s vodou na nepretržité používanie. A to nezmizne s opakované čistenie.

*Široké Uplatnenie : Dostupné pre všetky typy myši, laserové a optické. Ideálna veľkosť na každodenné použitie. 2 mm hrúbky prispôsobiť na všetky povrchy.

Špecifikácie:

Materiál: Guma+ handričkou

Veľkosti: 30x70cm,30x80cm,40x90cm

Poznámka: je normálne, keď otvoríte balík bude mierne vôňa gumy.To bude spustiť sa niekoľkokrát neskôr.Vďaka za vaše porozumenie.

Package includeed:

1x roztomilý podložka pod myš

.fkdesc p {font-size: 16px;}

podložka myši, herné podložka pod myš, podložka pod myš tapete 900 mm, 1600mm podložka pod myš, 10 mm podložka pod myš, extra veľké mousepad, 300x900mm podložka pod myš, konosuba podložka pod myš, podložka pod myš hviezda, hernú podložku pod myš,