Mini GPS Relé GPS Sledovacie Zariadenie Najnovšiu Verziu MV730 ACC prípojného vozidla Alarm odrezať Paliva 2G GSM Tracker Geofence Vozidla Tracker

€16.89

-29 %

€24.12

Nový produkt

Skladom

Špeciálne Funkcie Nepremokavé
Verzia Lastest
Obdobie používania Životnosť zadarmo
Spôsoby Určenia Polohy GPS+LBS
Druh GPS Tracker Auto
Položka Veľkosť 31(d) x 31(W) x 57(H)mm
Výdrž Batérie 30 Hodín & Up
Pôvod CN(Pôvodu)
GPS typ GPS Tracker
Moc Von w
Presnosť 5-10m; LBS presnosť
GPS Geografickej Polohy Európa
Napätie 12V
Veľkosť Obrazovky Do 2 Palcov
Špeciálne Diaľkové businesseurope
Siete a Frekvencia 2G siete GSM/GPRS; 850/900/1800/2100Mhz
Platforma MiCODUS
Certifikácia CE
Gps Modul Áno
Názov Modelu 12V
Prevádzkové Napätie 9-90VDC
Názov Značky ertengtec

Pred kúpiť,skontrolujte prosím

Toto je MV730 a SIM Karta sa predáva v rovnakom čase. Ale táto SIM karta je len SIM karty, je potrebné ho nabiť, aby ste mohli používať. Ďalšie informácie o SIM karty, budete musieť kliknúť na odkaz a prečítajte si bezpečnostné opatrenia opatrne.

Prečo sme sa rozhodli predať MV730 a SIM karta spolu?

V snahe zlepšiť pohodlie pre zákazníkov, ktorí používajú MV730. Bežné problémy, ktoré sa vyskytli zákazníkov: 1.Nesprávny SIM karty je vybrané, takže prístroj nepoužiteľný; 2.Sú oboznámení s nastavením APN, ktoré je prístroj schopný prejsť do režimu online; 3.Vašu miestnu SIM kartu prenos údajov je najmä drahé, spôsobuje vám tráviť veľa peňazí každý mesiac; 4.SIM karty sú kompatibilné s rôznymi sieťami. Niekedy zákazníkov je potrebné zakúpiť novú kartu SIM zariadenia. Tak,náš SIM karta môže vyriešiť všetky problémy vyššie. Zaslúžite si to.

Verzia vydania

Naša aktuálna verzia je najnovšia verzia na trhu. To je najnovšia verzia vyvinutý našou spoločnosťou a platformy sa bude meniť, ale predchádzajúcich LK720 môžete stále používať na platforme lkgps normálne; Platforma:http://www.micodus.čistý Mobile APLIKÁCIE:môžete hľadať priamo v app store:Micodus Potom stiahnuť priamo.

Platforma a mobilné aplikácie

ŽIVOTNOSŤ webové Stránky ZADARMO:http://www.micodus.čistý Mobile APLIKÁCIE:skenovanie QR kód v obraze a sťahovať mobilné aplikácie,prihláste sa so zariadením id (nad zariadenia samolepka) číslo a heslo; (pôvodné heslo :123456. Môžete menit').

MV730 Porovnať s MV720

Ľahko skryť

MV730, vyzerá ako relé, ale je vlastne vyhľadávač.

O Sieťových

GSM pásmo:850/900/1800/1900Mhz, prístroj možno použiť bežne vo vašej krajine; Okrem týchto krajinách: USA, Austrália, Nový Zéland, Kórea, Japonsko, Kanada, Singapur, Čína, Taiwan

V Reálnom Čase Sledovanie

Môžeme dotaz real-time informácie o polohe prístroja prostredníctvom platformy,mobilné aplikácie (Micodus) a SMS. Sledovanie cesty:GPS+LBS+GLONASS SMS príkaz:G123456 alebo kde

Diaľkové ovládanie

Môžeme diaľkovo ovládať naše zariadenie, a keď niekto chce ukradnúť auto, môžeme odpojiť olej okruhu a okruhu na diaľku.

O Businesseurope

Pri odosielaní odrezať olej príkaz: 555; prístroj sa bude vykonávať olej rez príkaz; (Keď rýchlosť presahuje 20 km/h, tento príkaz nebude vykonaný immediately.By zásobovanie olejom a odrezať olej (2 sekúnd interval), rýchlosť spomalí. Pri rýchlosti je menej ako 20 km/h. Zariadenie bude plne realizovať paliva príkaz vystrihnúť.)

Auto Rameno

Prístroj sa vstúpiť do ramena stavu automaticky po vypnutí motora.

Prevádzkové Napätie 10-40v

Môžu byť aplikované na rôzne autá, Ako sú:Auto,motocykel,nákladné auto,taxi,autobus.

ACC Stav Detekcie

Po pripojení ACC line, budete môcť na diaľku zistiť stav vášho auta, motor.

Pohyb Alarm

Po aktivovaná táto funkcia, môžete preconfigure alarm, pohyb vzdialenosti, potom keď vaše auto bolo presunuté do tejto vzdialenosti podľa motor vypnutý stav, potom sa môže dostať poplachovej informácie prostredníctvom SMS, Volať a APLIKÁCIE.

Geo-plot

Ak zmeníte jeden alebo viaceré špecifické oblasti (domácnosti, firmy), zariadenie listy, alebo vstúpi do tejto oblasti, sme sa dostane hlásenie alarmu.

História Trasy Prehrávanie

Môžeme skontrolovať históriu Trasu z auta cez mobilné aplikácie, alebo sa prihlásiť platformu, môžete dotaz údajov na 180 dní!

Alarm Prekročenia Rýchlosti

Tento alarm funguje iba pod trvalým polohy režime.Keď je jednotka rýchlosti je prekročiť rýchlosť, ktorú presetted, pošle správu "rýchlosť budík!" na číslo admin

Vibrácií budíka

Používa predovšetkým pre anti-theft auta, Keď sme dostali hlásenie alarmu, musíme skontrolovať vozidlo v čase.

Znížiť drôt alarm

Keď niekto chce znížiť zariadenie line, môžeme hneď alarm správu, aby sa zabránilo krádeži.

Režim Spánku

Zapnete túto funkciu, zariadenie je možné prejsť do režimu spánku, a potom si uložiť auto batérie.

Ako používať

(I) opend kryt,Vložte NANO SIM karta podporuje GSM/GPRS siete do slotu a uistite sa, že čip strane je hore (II)Pripojenie káblom, postupujte podľa obrázka (III) Set admin počet zaslaním SMS príkaz na SIM kartu vo vnútri zariadenia, napríklad: admin123456+86186******(+86186*****mali by byť youe telefónne číslo) (IV)Nastavenie APN: APN123456 CMNET(prosím, použite váš miestny APN namiesto CMNET,ak neviete, APN obsah,mali by ste kontaktovať vašej SIM karte dodávateľa)

O odrezať olej funkcia:

O spojenie linky, je potrebné nájsť odborníkom na inštaláciu, inak olej rez funkcia nemusí pracovať. 1. Štandardné napájanie tento prístroj je 10V-50VDC, červená línia je kladný pól napájania a čierny je záporný pól napájacieho zdroja; pri inštalácii negatívny pól napájania, prosím, zvoľte uzemnenie alebo uzemnenie samostatne, A nie je zdieľať s ostatnými vodičmi; 2.Olej vypnutie kontrolnej linky (zelená / modrá čiara) je pripojený k olejové čerpadlo linky.

gsm alarm, hračka trati, gp tracker, gps relé tracker, mini mobilný gsm, keychain mini, tracker vehicl, gps sledovanie vozidiel, tracker, ios gps tracker