9 Kanál RF433 Diaľkové Ovládanie pre WiFi Opony Prepínač RF Rolety, Modul Batérie Powered Opony Príslušenstvo Vysielač

€10.97

-39 %

€18.28

Nový produkt

Skladom

Názov Značky MoesHouse
Pôvod CN(Pôvodu)

9 Kanál RF433 Diaľkový ovládač Pre Ovládanie WiFi Opony Prepínač RF Rolety, Modul Batérie Powered Opony Príslušenstvo Vysielač

Podľa MoesHouse

Vlastnosti Produktu:

1. 9 Kanál RF433 frekvencia vzdialenej je určené pre samostatne kontrolovať naše opony spínač a opona switch modul v oveľa jednoduchší spôsob, ako s jej maximálne ovládateľné množstvo deväť;ľahko dosiahnuť iný ovládací prvok na celý dom záclony bez rušenia po úspešnom spárovaní vhodný najmä pre starých.

2.Veľmi jednoduché zodpovedajúce spôsobom podporované pre jednoduché použitie.Musíte spárovať tri tlačidlá(hore,dole,stop), po jednom na záves switch alebo switch modul pre správnu kontrolu.S novým pridané set tlačidlo pre jednoduché nastavenia kanála.

3.Kódovanie 1527 potrebné pre vzdialený.Žiadne iné kódy sú k dispozícii pre tento záves ovládanie systému,odporúčame, ak chcete použiť túto špeciálne diaľkové na ovládanie naše Moes opony switch alebo switch modul.Nepoužívajte tento diaľkový ovládač iné irelevantné zariadenia,len naše Moes opony prepínač a prepínač modul je.

4.Batérie powered:23A*12V batérie, potrebné pre tento diaľkové ovládanie so dlhý čas pohotovostného režimu.(Batéria nie je súčasťou balenia obmedzené podľa prepravného)

5.Zahŕňa plnú 2-ročná záruka a 60-dňová záruka vrátenia peňazí pre úplnú spokojnosť.

Upozornenie:9 Kanálu môže byť použitý iba s našim Moes Opony spínač a opona switch module;Zvoliť správnu verziu pre vlastnú potrebu pred objednávkou.

život prepínač, router, uaz žalúzie, diaľkové rf433, záves motora, kulisu pre birthday party, rolety prepínač, av prepínače, opona železničnej trati, moeshouse prepínač