120v DC 100A 300A 500A Voltmeter Ammeter KWh Watt Energie Meter 12v 24v 48v 96V Kapacita Batérie Energie monitorovanie

€16.04

-14 %

€18.87

Nový produkt

Skladom

Rozmery Napätie prúd KWh Watt Meter
Názov Značky TCXRE
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Typ Displeja Digitálny Len
Zdroj Napájania DC

To je základný multi-funkčný nástroj, ktorý môžete zobraziť rôzne fyzikálne parametre, ako je napätie, prúd, výkon, kapacitou, energiou, a prevádzkový čas v reálnom čase. Prepätie, podpätie, nadprúdu je možné dosiahnuť prostredníctvom vyhradené relé rozhrania. . A merač používa 1,8-palcový farebný LCD displej, zobrazenie údajov viac zrozumiteľné, jasné a ľahko pozorovať. Tento merač je ideálny pre aplikácie, ktoré vyžadujú monitorovanie výstupné napätie a prúd, ako aj aplikácie, ako je nabíjanie a vybíjanie batérie.

charakteristika

1. Obojsmerný zisťovanie aktuálneho uľahčuje pre používateľa, ktorý zistí nabíjania a vybíjania zistiť obojsmerný prúdu bez zmeny vedenia smeru.

2. Power-off funkcia pamäte, schopný zapamätať počet AH a WH pred vypnutie po vypnutí napájania, ktoré je vhodné pre pozorovanie a meranie.

3, čas a AH počet jasné funkciu to nemá vplyv na ďalšie meranie.

4. Počet AHs môže byť naplnené bez ovplyvnenia priameho merania.

5, napätie, prúd, poplatok kapacita AH číslo, WH číslo, čas, silu, zároveň displej, zobrazenie informácie sú úplné a jasné.

6, s výkonom vypnutie funkcie klávesy, flexibilný, otvorený, alebo vypnúť výstup.

7, s viac-napätie, viac-ochrana prúdu.

8, ak je to potrebné, môžete vypnúť LCD displej, znížiť výrobku moc

Upozornenie:Predvolené bez merania Teploty funkcia

1 nameraná hodnota napätia

2 Meria aktuálnu hodnotu

3 nameraná hodnota výkonu

4 Nahromadené kapacity alebo energetická hodnota

5 Zostávajúceho Nabitia Batérie Kapacity Pokrok Bar

6 percento zostávajúceho nabitia batérie kapacita

7 Nameraná teplota(Predvolené withTemperature merania, funkcia)

8 výstup reportér

9 Celkový čas prevádzky

10 Prázdne

Inštrukcie

1. AH, WH displej prepínač, kliknite na tlačidlo na prepnutie na zobrazenie WH číslo, kliknite na tlačidlo na prepnutie na zobrazenie AH číslo.

2. Stlačte OK tlačidlo, ak chcete zadať parameter systému, nastavenie rozhrania, potom stlačte OK tlačidlo, ak chcete prepnúť typ nastavenie parametra. Nastaviť parametre patrí BAT, BPC, funkcie opp, OVP, LVP, NCP, OCP, OTP, REKLAMY, TTL, CLR, DTE. Kliknite na položku zmeniť parametre, po parametre sú nastavené, stlačte OK, ak chcete ukončiť nastavovanie parametrov rozhrania.

Po tretie, funkcia úvod

1, "BAT" kapacita batérie nastavenie hodnoty, tento parameter je nastavený batérie meria celkovú kapacitu.

2, "BPC" zostávajúceho nabitia batérie kapacity percento, môže byť nastavená podľa hodnoty zostávajúcich batérie, AH.

3, "funkcie opp" set (over power protection hodnotu, ak sa vám nastaviť funkcie opp hodnoty, ak skutočný výstupný výkon je hodnota vyššia ako nastavená hodnota, bude vyžadovať viac-energie, a odrezať relé (self-vyhradené).

4, "OVP" nastaviť cez-napätie, ochrana hodnoty, ak OVP hodnota je nastavená, keď skutočná nameraná hodnota napätia je väčší ako nastavená hodnota, sa zobrazí výzva, cez-napätie, a odrezať relé (self-vyhradené).

5, "LVP" nastaviť cez-napätie, ochrana hodnoty, ak nastavíte LVP hodnotu, keď skutočná nameraná hodnota napätia je menší ako nastavená hodnota, to bude rýchle podpätie, a odrezať relé (self-vyhradené).

6, "NCP" nastaviť cez-napätie, ochrana hodnoty, ak NCP hodnota je nastavená, keď skutočná meranie nabíjacieho prúdu hodnota je nižšia ako nastavená hodnota, to bude rýchle over-current a odrezať relé (self-vyhradené).

7, "OCP" nastaviť cez-napätie, ochrana hodnoty, ak OCP hodnota je nastavená, keď skutočná meranie výbojový prúd hodnota je nižšia ako nastavená hodnota, to bude rýchle over-current a odrezať relé (self-vyhradené).

8, "OTP" nastaviť cez-teplota ochrany hodnotu, ak OTP hodnota je nastavená, keď skutočná nameraná teplota je vyššia ako nastavená hodnota, to bude rýchle teplota, a odrezať relé (self-služby , Predvolené bez merania Teploty funkcia).

9, "REKLAMY" komunikácia adresu, kód nastavenia. V multi-stroj komunikácie, multi-stroj komunikácia je dosiahnuť nastavením adresy kód.

10, "TTL" nástroj štandardné relé výstup moc štátu, bežne otvorené, alebo normálne zatvorené.

11, "CLR" bez záťaže aktuálnej jasné funkciu, ak skutočný bez zaťaženia prúd je nulový

Režim pripojenia

1) vlastným napájaním schéma zapojenia

Poznámka: Ak je rozsah napätia testovaných batéria (napájanie) je medzi (6-75V) počas normálnej prevádzky, môže sa použiť vlastný pohon elektroinštalácie režime. Po prvé, upraviť jumper spp napájanie rozhranie výberu na "2W", a potom ho pripojte. Na kladnom póle batérie (napájanie) je pripojený na meranie napätia port "Bat+", a záporný pól batérie (napájanie) je pripojený k skratu "BAT". Pozitívne a negatívne póly napájacieho zdroja by nemali byť pripojený nesprávne, alebo vymení. Pripojiť kladný pól batérie (napájanie) na kladnom póle zaťaženie, a pripojte záporný pól batérie (napájanie) na záporný pól načítať cez druhý koniec vypínacia, pozitívny pól je pripojený na nabíjačku na kladnom póle batérie, a záporný pól nabíjačku prechádza skratu. Jeden koniec je pripojený k batérii (napájanie).

digit merač, 5a dc motor, digitálny voltmeter merač, 12v batérie meter, veľké ammeter, modbus dc power meter, 100a pzem 004t, volt temp meter 12v, 18650 li kapacita batérie test, vajcia meter