T2 Medeného Plechu 0.8x100x100mm Vysoko Čistej 99.9% Cu Tablety Korekčný Pás Tepelnej Pad Medeného Plechu DIY Materiál Kov Rezanie Laserom

€12.54

Nový produkt

Skladom

DIY Dodávky Kovoobrábanie
Materiál medený plech
Veľkosť 0.8x100x100mm
Použitie Spracovanie Materiálov
Číslo Modelu T2

Špecifikácia Informácií

◎Meno: T2 Medeného Plechu ◎Veľkosť:0.8X100X100mm ◎Povrchová Úprava:Bez Povrchovej Úpravy ◎Balenie:Kartón/Drevené/Box/Plastové Fólie ◎Farba:Podobné Ako Ukázal Obrázok ◎Tipy:Iné Veľkosti a DIY Prispôsobené Prosím, neváhajte Nás Kontaktovať.

0.8X100X100mm Medeného Plechu

Laserové Rezanie a Spracovanie

T2 Medi je čistá meď, tiež známy ako červená meď. Hustota čistej medi je 8.96 g / cm3 a bod topenia je 1083 ℃. Má dobrú vodivosť a tepelná vodivosť, výborná plasticita, a je ľahké byť spracované horúce lisovanie a studenej stlačením tlačidla. To je široko používaný pri výrobe drôtov, káblov, kefy, EDM špeciálne lept, medi a iných produktov, s dobrou vodivosťou.

Spracovanie Časti Zobraziť

Rýchle Spracovanie a Dodávky

Profesionálny Stroj Na Rezanie

Meď, ktorých vodivosť a tepelná vodivosť v druhom len na striebro, je široko používané na výrobu vodivých a tepla vedenie zariadenia. Červená meď má dobrú odolnosť proti korózii v atmosfére, morskej vody, niektoré non oxidujúce kyseliny (kyselina chlorovodíková, kyselina riedenie kyseliny sírovej), alkalické kovy, soli solutiona a rôzne organické kyseliny (kyselina octová, kyselina citrónová), a používa sa v chemickom priemysle.

Vysoko kvalitných Surovín

Factory Outlet

K dispozícii vo Všetkých Veľkosť

Dostatočné Zásoby

Prispôsobené Služby

Informácie O Produkte

Prosím, neváhajte Nás Kontaktovať

medený plech, medené fólie roll, mosadzný plech, 1mm medeného plechu, meď net, plech, medeného plechu plechu, medeného plechu, Medené Fólie, cu plechu