Vták Papagáj Klietky, Hračky, Visí Zvon Pet Klietku hojdacia sieť Hojdačka, Hračky pre Papagáje

€10.55

-22 %

€13.53

Nový produkt

Skladom

Veľkosť 7 x 23 x 20 cm
Druh Vtáky
Pôvod CN(Pôvodu)
Účinnosť / funkcia Papagáj Skus Hračka

Papagáj Hračky: 7 balíčkov rôznych druhov vtákov žuvanie visí hojdačka, hračky pre splnenie rôznych potrieb pre vtáky papagáj baví.

Vysoká Kvalita: sú vyrobené z odolného a non-jedovaté pet bezpečných materiálov, vaše zvieratko vták môžete hrať bez akejkoľvek pochybnosti.

Svetlé Farby : Pet vtáky ako svetlé farby, swing, klietky, hračky sú farebné a krásne, zvonček a žuvacie hračky priťahujú vtáky hrať a žuť.

Široké Použitie: môžete vychutnať šťastný čas s domácimi a získať duchovnú radosť, vhodné pre sardely, papagáje, papagáje, kurčatá, rovnako ako mnoho malých zvierat škrečky, gerbils, myší, potkanov.

Jednoduchá Inštalácia: je To jednoduché umiestniť tieto malé parakeet hračky na klietku jednoduchým pripojením ocele háčik k hornej časti pet klietky a môžete zobraziť veľkosť informácií, aby vyhovovali vašim potrebám.

Účinnosť / funkcia: Papagáj skus hračka

Druh:Vtáky

veľkosť:Rebríčku: 7 x 23 x 20 cm

Materiál:drevo

farba:Drevo farba(Príslušenstvo farieb bežal,neakceptujú zadanú farbu.)

Obsah Balenia:

7 x vták hračky

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

papagáj ostriež, Pierko, klietka drôt, gáza klietku príslušenstvo, kanon, papagáj, papagáj hračka, klietka papagáj, Vták hračka, papagáj